Barkod yazıcılarda barkodlu takipleriniz için üretilen barkodların yazılımınız ile basımını sağlar. Koli ve ürünlere barkod etiketleri basıp yapıştırılması ile o ürün barkodlanmış olur. Barkod ile de okuyuculardan okutularak veri girişi ve takibi sağlanmış olur.

BARKOD OKUYUCU VE YAZICILAR

YENİ NESİL YAZARKASALAR

Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı 70 No’lu Tebliğ uyarınca mevcutta kullanılan tüm yazarkasa cihazlarının yeni nesil yazarkasalar ile değiştirilmesini kanuni bir mecburiyet haline gelmiştir. Bu kapsamında mükellefler1 Ekim’e kadar yeni nesil ödeme kaydedici cihazları

El terminali, el bilgisayarlarının genel adıdır ve amacı el ile girilen verileri ya da barkod okuyucudan gelen verileri depolayan, yorumlayan ve işleyen, endüstriyel, sağlam ve saha koşullarına uygun el bilgisayarıdır.El Terminalinde mobil özellikleri ön plana çıkarılmıştır.

EL TERMİNALLERİ

TERAZİLER

Vegawin Shopstar özellikle konfeksiyon, çanta, ayakkabı, spor malzemeleri, tuhafiye, çorap, iç çamaşırı mağazalarının depo, stok, cari, fatura, çek-senet, sipariş, sevkiyat işlemleri haricinde, rek-beden ve asorti bazlı barkodlu ürün takibini gerçekleştirmektedir. Özellikle mağazınızda ürün takibinde verilerde .

MAĞAZA OTOMASYONU

Vegawin Shopstar özellikle konfeksiyon, çanta, ayakkabı,spor malzemeleri, tuhafiye, çorap, iç çamaşırı mağazalarının depo, stok, cari, fatura, çek-senet, sipariş, sevkiyat işlemleri haricinde, rek-beden ve asorti bazlı barkodlu ürün takibini gerçekleştirmektedir.

DEPO OTOMASYONU

Hazır paket yazılımı olan Depo Otomasyon programı İşinize uygun çözümler sunup, kendi içinde bulundurduğu teknolojilerle esnek ve işe uygun çözümlerin üretilmesine yardımcı olur

#kafkasbilisim

Ertuğrul Mah. Park Otel Sok. No:8/D Bergama / İZMİR

0232 631 11 11 -  0507 337 29 09

info@kafkasbilisim.net